Čampi masāža

Čampi masāža

-ČAMPI- ir masāžas veids, kur laikā klients sēž, apgulties var masāžas beigās, kad tiek masēta seja. Masāžā tiek izmantotas tikai dabīgas eļļas un dabīgas ēteriskās ēļļas, kas pabaro ādu un matus.

Čampi ir tev piemērota:
???? ja vēlies uzlabot sejas ādu, matus
???? atslābināt plecus un kakla daļu
???? atbrīvoties no domu skrējiena un “sadzirdēt sevi”
???? šī masāža īpaši ieteicama, ja ir acu pārslodze, ikdienā daudz laika nākas pavadīt darbā ar datoru
???? masāža mazina deguna dobumu iekaisumu.
???? tā ir piemērota arī māmiņām gaidībās, jo nav jāguļ un netiek radīts nevajadzīgs spiediens.

Masāžas laikā tiek masēta galva un galvas āda (jārēķinās ar to, ka pēc masāžas būs eļļaini mati), ausis, seja, kakls, pleci un rokas līdz elkonim. Procedūras aptuvenais ilgums 50 min.

Kas notiek masāžas laikā:
✨ Iedarbojoties uz galvas ādu un matu saknēm fiziski tiek izkustināta asinsrite, āda kļūst veselīgāka, jo tajā pieplūst vairāk asinis un skābeklis, savukārt caur matu saknītēm tiek uzņemta augu eļļa, kas pabaro matu visā garumā, mati kļūst veselīgāki un spēcīgāki.
✨ Gan āda gan mati tiek pabaroti ar E vitamīnu.
✨Masāžas noslēgumā ietilpst sejas un ausu masāža, kuras laikā atbrīvojas sejas muskuļi, emocijas, atslābinās acu muskuļi, uzlabojas ādas stāvoklis, izlīdzinās sīkās krunciņas, limfas attece, vielmaiņa un sejas āda kļūst jaunāka, acis mirdzošākas.
✨ Savukārt izmasējot ausis, tiek aktivizēti enerģētiski aktīvie punkti, kuri atrodas ausīs un atbild par iekšējiem orgāniem tādiem kā aknas, nieres, tādējādi līdzsvarojas enerģija.
✨ Kopumā masāža dod miera sajūtu, pozitīvu noskaņojumu, laimes sajūtu!

Masāža ir piemērota visos vecuma posmos, it īpaši cilvēkiem, kuru ikdiena ir saistīta lielu informācijas plūsmu, paaugstinātu stresa līmeni ikdienā, studentiem.