Par mums

Brīvdienu māja “Spilves” tā ir unikāla vieta kalnu un priežu meža ieskautajā Variešu pagastā, kur pavadīt brīvdienas ģimenes lokā vai ar draugiem! Vieta, kur ikvienam ir iespēja izbaudīt neskarto dabu, meža un ziedu smaržu, putnu dziesmas, bišu zumēšanu, klusumu un mieru, sajust vēja pieskārienus! Ar pirmajiem saules stariem praktizēt jogu vai meditēt, doties garās pastaigās  vai rīta skrējienā pa mežu! Izbaudīt labsajūtu kopumu mājīgi un moderni iekārtotajā brīvdienu mājā, vai gatavojot maltīti uz dzīvās uguns čuguna katlā, mieloties ar saimnieka Andreja audzētajām vīnogām, vakarēt āra “Estrādē”, ļauties ājurvēdas masāžu procedūrām,  malkot zāļu tēju melnajā pirtī, veldzēties dīķī. Tik vienkāršas, bet pamatīgas lietas ir kapitāls pilnvērtīgai atpūtai no ikdienas kņadas un steigas.

 

Andrejs Dobelis

Brīvdienu mājas “Spilves” īpašnieks, savu ikdienu pavada Latvijas mežos, veicot darba pienākumus jau 37 gadus, brīvajā laikā piedaloties medībās. Svētdienās  Andrejs kurina Melno pirti, tā ir viena no sirdslietām, ko labi pārzina! Saglabājot un izkopjot ģimenes tradīcijas, ar vairāk kā 30 gadu pieredzi vīnogu audzēšanā un apkopšanā, gan uz lauka, gan siltumnīcā, darbojas Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrībā, piedalījies vīndaru konkursā Baltic CUP 2019 (iegūta 11;14 un 17 vieta), Latvijas vīndaru konkursos, kā arī ikgadējās Latvijas vīnogu izstādēs, ir  pirts pieredze.

 

Ilze Dobele

Esmu cilvēks, kas ļoti tic ģimenei un tās spēkam! Tā ir bauda katru reizi tikties ar saviem mīļajiem, apskauties, izrunāties un pamieloties ar pašu gatavotiem ēdieniem! Man ļoti patīk savējos palutināt ar dažādiem kārumiem un mājās ceptu maizi!
Pašnodarbinātā persona, ar 9 gadu darba pieredzi saskarsmē ar klientiem, pieredze apkalpojošajā sfērā (ēdināšanas serviss), periodā no 2017.gada 20.novembra līdz 2018.gada 17.maijam ir ieguvusi “LR Biedrības medicīnas un naturopātijas asociācijas” izdotus sertifikātus Ājurvēdas Sambahana, Čampi, Marma čikitsa un Taizemes pēdu masāžas programmās. No 2019.gada marta biedrībā “Svētās ģimenes Māja” Rīgā apguvu Brīvprātīgā teorijas un praktiskās zināšanas darbam “Atbalsts onkoloģijas pacientiem”. No 2019.gada jūnija veicu brīvprātīgā darbu, dodoties viesošanās vizītēs uz RAKUS Latvijas Onkoloģijas centru Gaiļezerā un Biķernieku slimnīcā, kā arī Rīgas 1. slimnīcu. 2020 gada septembrī apguvu Nodibinājuma “HOSPISS LV” brīvprātīgo izglītības programmu darbam ar paliatīvās aprūpes un hospisa pacientiem (32 akadēmiskās stundas).2019.gadā iegūts Aromterapijas pamatu sertifikāts.

 

Ieteikt citiem: