Par mums

Mēs brīvdienu mājas “Spilves” saimnieki - Ilze un Andrejs- esam radījuši harmonisku vidi harmoniskā vietā - meža ielokā. Te ikviens var doties randiņā ar dabu un varbūt pati meža māte uzsmaidīs ar kādas stirnas vai zaķa smaidu.
Katrs gadalaiks šeit ir īpašs un to maiņa nāk cilvēkam tikai par labu, tā iemāca plūst, tomēr tas, kas paliek nemainīgs šeit, pie mums, ir iespēja baudīt mieru un atjaunoties.
Pie mums tu vari baudīt mierpilnu atpūtu brīvdienu mājā, izvēlēties kādu no Ājurvēdas masāžām, ja vēlies pērties pirtī, tad melnā jeb dūmu pirts tevi sagaidīs ar savu siltumu, slotiņu smaržu un melnā pirtī tapsi tīrs un balts, arī saimnieka pēriens noteikti nāks par labu un kontrastam blakus esošais dīķis dos veldzi, lai asinis skrien dzīslās, rītu sākt ar veldzējošu peldi vai pastaigu mežā, lai mājās dotos pavisam mierā un labsajūtā. 
Tiem, kam pirts par karstu, var sildīties siltajā kubulā, par visu ir padomāts. Savukārt, ja vēlies nobaudīt kādu no mūsu vīnogu vīniem, esi aicināts uz degustāciju, piedāvājam arī stipros dzērienus stipriniekiem un saldos, tiem, kam patīk salda dzīve.
Brauc viens vai kopā ar ģimeni vai draugiem uz pirti, kubulu vai brīvdienu māju!

 

Spilves saimnieki

Andrejs Dobelis

Brīvdienu mājas “Spilves” īpašnieks, savu ikdienu pavada Latvijas mežos, veicot darba pienākumus jau 37 gadus, brīvajā laikā piedaloties medībās. Svētdienās  Andrejs kurina Melno pirti, tā ir viena no sirdslietām, ko labi pārzina! Saglabājot un izkopjot ģimenes tradīcijas, ar vairāk kā 30 gadu pieredzi vīnogu audzēšanā un apkopšanā, gan uz lauka, gan siltumnīcā, darbojas Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrībā, piedalījies vīndaru konkursā Baltic CUP 2019 (iegūta 11;14 un 17 vieta), Latvijas vīndaru konkursos, kā arī ikgadējās Latvijas vīnogu izstādēs, ir  pirts pieredze.

 

Ilze Dobele

Esmu cilvēks, kas ļoti tic ģimenei un tās spēkam! Tā ir bauda katru reizi tikties ar saviem mīļajiem, apskauties, izrunāties un pamieloties ar pašu gatavotiem ēdieniem! Man ļoti patīk savējos palutināt ar dažādiem kārumiem un mājās ceptu maizi!
Esmu pašnodarbinātā persona, ar 9 gadu darba pieredzi saskarsmē ar klientiem, pieredzi apkalpojošajā sfērā (ēdināšanas serviss), periodā no 2017.gada 20.novembra līdz 2018.gada 17.maijam esmu ieguvusi “LR Biedrības medicīnas un naturopātijas asociācijas” izdotus sertifikātus Ājurvēdas Sambahana, Čampi, Marma čikitsa un Taizemes pēdu masāžas programmās. No 2019.gada marta biedrībā “Svētās ģimenes Māja”, Rīgā, apguvu Brīvprātīgā teorijas un praktiskās zināšanas darbam “Atbalsts onkoloģijas pacientiem”. No 2019.gada jūnija veicu brīvprātīgā darbu, dodoties viesošanās vizītēs uz RAKUS Latvijas Onkoloģijas centru Gaiļezerā un Biķernieku slimnīcā, kā arī Rīgas 1. slimnīcu. 2019.gadā ieguvu Aromterapijas pamatu sertifikātu.

 

Ieteikt citiem: