Seko mums

Par mums

Vieta, kur apstājas laiks

Brīvdienu māja “Spilves” tā ir unikāla vieta kalnu un priežu meža ieskautajā Variešu pagastā, kur pavadīt brīvdienas ģimenes lokā vai ar draugiem! Vieta, kur ikvienam ir iespēja izbaudīt neskarto dabu, meža un ziedu smaržu, putnu dziesmas, bišu zumēšanu, klusumu un mieru, sajust vēja pieskārienus! Ar pirmajiem saules stariem praktizēt jogu vai meditēt, doties garās pastaigās  vai rīta skrējienā pa mežu! Izbaudīt labsajūtu kopumu mājīgi un moderni iekārtotajā brīvdienu mājā, vai gatavojot maltīti uz dzīvās uguns čuguna katlā, mieloties ar saimnieka Andreja audzētajām vīnogām, vakarēt āra “Estrādē”, ļauties ājurvēdas masāžu procedūrām,  malkot zāļu tēju melnajā pirtī, veldzēties dīķī. Tik vienkāršas, bet pamatīgas lietas ir kapitāls pilnvērtīgai atpūtai no ikdienas kņadas un steigas.

Brīvdienu mājas “Spilves” saimnieki Andrejs un Ilze

Lasīt vairāk

Jaunumi

"Atelpa savējiem"

Notikumi - 9. Aprīlis, 2021

  Sabiedriskā labuma organizācija Hospiss.LV ar 17.02.2021. uzsāka jaunu akciju Latvijas mediķiem "Atelpa savējiem". Ar mērķi 3 dienas atpūsties, kādā no Latvijas lauku tūrisma naktsmītnēm, kur valda miers un harmonija. Mediķiem, kuru ikdiena ir saspringtais un nogurdinošais darbs ar COVID-19 pacientu aprūpi, ir ļoti..

Lasīt vairāk

Rudens

Jaunumi - 27. Oktobris, 2020

       Rudens- vīnogu raža novākta, jāsāk lielā vīnogulāju apgriešana un sagatavošana ziemai. Un tā jau vairāk nekā 30 gadus strādāju pie savas vīnogu kolekcijas, uz šo brīdi 100 šķirnes. Vīnogu audzēšanas atkarībā mani ieveda tēvs (Gvido Dobelis), viņš ir piedalījies Latvijas Vīnkopju u..

Lasīt vairāk

Mājas smarža

Jaunumi - 27. Oktobris, 2020

             Kā gan varētu smaržot māja? Dažādi, katram pa savam un katrās mājās savādāk! Mūsu mājās reizi nedēļā smaržo pēc ceptas maizes! Tā ir bērnības smarža, tik silta un maiga, nesteidzīga un uzmanīga, gluži kā omītes apskāviens.          ..

Lasīt vairāk