Seko mums

Par mums

Esi sveicināts brīvdienu mājā “ Spilves” - vietā, kur apstājs laiks!

Mēs brīvdienu mājas “Spilves” saimnieki - Ilze un Andrejs- esam radījuši harmonisku vidi harmoniskā vietā - meža ielokā. Te ikviens var doties randiņā ar dabu un varbūt pati meža māte uzsmaidīs ar kādas stirnas vai zaķa smaidu.
Katrs gadalaiks šeit ir īpašs un to maiņa nāk cilvēkam tikai par labu, tā iemāca plūst, tomēr tas, kas paliek nemainīgs šeit, pie mums, ir iespēja baudīt mieru un atjaunoties.
Pie mums tu vari baudīt mierpilnu atpūtu brīvdienu mājā, izvēlēties kādu no Ājurvēdas masāžām, ja vēlies pērties pirtī, tad melnā jeb dūmu pirts tevi sagaidīs ar savu siltumu, slotiņu smaržu un melnā pirtī tapsi tīrs un balts, arī saimnieka pēriens noteikti nāks par labu un kontrastam blakus esošais dīķis dos veldzi, lai asinis skrien dzīslās, rītu sākt ar veldzējošu peldi vai pastaigu mežā, lai mājās dotos pavisam mierā un labsajūtā. 
Tiem, kam pirts par karstu, var sildīties siltajā kubulā, par visu ir padomāts. Savukārt, ja vēlies nobaudīt kādu no mūsu vīnogu vīniem, esi aicināts uz degustāciju, piedāvājam arī stipros dzērienus stipriniekiem un saldos, tiem, kam patīk salda dzīve.
Brauc viens vai kopā ar ģimeni vai draugiem uz pirti, kubulu vai brīvdienu māju!

Brīvdienu mājas “Spilves” saimnieki Andrejs un Ilze

Lasīt vairāk

Jaunumi

26. augustā tiekamies Mājas kafejnīcu dienās'23

Jaunumi - 5. Augusts, 2023

Mums milzīgs prieks, ka varēsim jūs atkal satikt arī šogad Mājas kafejnīcu dienās23 Precīzi 3 nedēļas līdz gardai maltītei mūsu sētā. Šogad piedāvāsim izmeklētu ēdienkarti ne tikai tev, bet arī tavai dvēselei, lai mājās dodoties jūs būtu smēlušies iedvesmu, skaistumu un sirdssiltumu no ēdiena, dabas, kas apkārt un mūsu smaidiem. Brauc ciemos un izg..

Lasīt vairāk

"spēka kods" sirds mūzikas festivāls 2023

Jaunumi - 31. Jūlijs, 2023

Zini kā pie mums nebija - piena upes ķīseļa krastos un putna piena arī!! Bet bija viss pārējais - skaista mūzika, jaunas satikšanās, apzinātība, kopābūšana, noteikti augšana katram savā virzienā, veselīgs ēdiens, dzēriens, skaistumlietas sev un mājai. Jo pie mums viesojās gongu un meditāciju meistari, elpošanas instruktori, dažādu prasmju pratēji, ..

Lasīt vairāk

"SPĒKA KODS" sirds mūzikas festivāls SPILVĒS 15. jūlijā

Jaunumi - 30. Jūnijs, 2023

Svinēt var ne tikai dzimšanas dienu vai saulgriežus, svinēt var arī apzinātību un mieru. Tieši tāpēc mēs satiksimies, lai svinētu dienu apzināti kustībā, skaņā, darbībā un protams mūzikā. Sāksim rītu ar Om chanting un kustību, visas dienas garumā meditācijas, radošās darbnīcas, vegāna virtuve un vakarā no 17:00 dainas, mantras un ekstātiskās dejas...

Lasīt vairāk