Ājurvēdas masāžas

Unikālās ājurvēdas masāžu procedūras - silto eļļu, roku kustību un maigas mūzikas apvienojumā ļauties dziedinošā ceļojumā. Aizmirst ikdienas steigu, rūpes un nemieru, būt ar sevi! Masāža atslābina ķermeni un prātu, uzlabo asinsriti, vielmaiņu, limfas atteci, muskuļu un ādas tonusu, uzlabojas miega kvalitāte. Pēc procedūras mazinās nemiers un trauksme, kā arī nezināmas izcelsmes sāpes ķermenī. Tā ir unikāla iespēja cilvēkam atgriezties pie sava pirmavota.
Māsāžām ir o
bligāta iepriekšēja pieteikšanās. Kontakti

Cenas*

Pakalpojums (cena norādīta 1 personai) Cena
Čampi 30.00€
Sambahana 40.00€
Mukhabjanga 30.00€
Taizemes pēdu masāža 30.00€
Marma čikitsa 30.00

Nu jau 5 gadus es, Ilze Dobele brīvdienu mājas “Spilves” saimniece, praktizēju ājurvēdas masāžas. Tagad ājurvēdas masāžas ir pieejamas ne tikai mūsu brīvdienu mājā, bet arī Jēkabpilī, Rīgas ielā 163 miera telpā "Rādha”.
Ājurvēdas masāžas ir senu zināšanu kopums par veselīgu un laimīgu dzīvi, par ēšanas paradumiem, par cilvēka uzbūvi, jeb konstitūciju, par zemi, ūdeni, uguni, vēju un ēteru, par eļļām, augiem, smaržām, garšām vēl un vēl… Tomēr visvairāk mani šajās zināšanās interesē, darbs ar cēloņiem, nevis sekām. 
Ājurvēdas masāžas ir muskuļus atslābinošs rokas pieskāriens ar siltu, aromātisku un dabīgu eļļu. Dabīga eļļa, tas ir pamatnosacījums, kā es izvēlos tās no plašā piedāvājumu klāsta. Gada aukstajā laikā izvēlos sezama eļļu kā bāzi, jo tā ir bagāta ar E vitamīnu, baro ādu un dziļi silda un aromātam pievienoju dabīgas ēteriskās eļļas. 
Pavasarī un vasarā izvēlos gaisīgos ziedu aromātus, tādus kā ģerānija, lavanda, neroli, jasmīns, levzeja, franžipani, roze, magnolija...savukārt rudens miglainajā un drēgnajā laikā, garšaugu aromātus - kurkuma, baziliks, rozmarīns, raudene, timiāns, fenhelis, anīss, selerija, izops, ķimene, melnais un rozā pipars, kā arī skujeņu un citrusu aromātus. Mēdzu eļļas piemeklēt katram klientam individuāli, pēc vajadzības. Netiek aizmirstas arī hormonālās eļļas - vetivers, pačūlija..., kā arī kulta eļļas un absolūti. Pateicos skolotājai Valentīnai Ščegļajevai, kura man atvēra "durvis" eļļu pasaulei! 
Kadiķis, pelašķis, kumelīte, apelsīns, greipfrūts, eikalipts, ingvers, krustnagliņa, sandals, vīraks, klinšrozīte, kliņģerīte, lavanda … ir pavisam neliels daudzums šo burvīgo aromātu, kas tonizē, rada možumu, nostiprina imunitāti, atvieglo elpceļu darbību, mazina iekaisumus, nomierina nemierīgo prātu, uzlabo vielmaiņu!
Masāžas laikā eļļa tiek ieelpota un iemasēta ādā ar noteiktām roku kustībām un varētu teikt, ka āda šādā veidā ēd, tā tiek pabarota ar tai vajadzīgajām vielām, baudot maigu mūziku, siltumu un patīkamu atmosfēru.
Esmu ļoti pateicīga savai skolotājai Tamārai Rimšai, par zināšanām ko viņa ir devusi man, par praktiskajām iemaņām un dzīves gudrību.